Blog Elements

You can display blog posts in various ways with the “Blog Post” element/shortcode. You can see one example here and even more at the blog main menu item of this demo.

MTY Dizayn firması 2008 yılında ahşap imalat ve akrilik mutfak tezgahı üretimi için Ankara Siteler merkezli kurulmuştur. Kalite anlayışıyla kısa zamanda Ankara’da pek çok büyük markanın çözüm ortakları arasına girmiştir. Halen çözüm ortağı olarak bu firmalara hizmet vermeye devam etmektedir.
İmalat sektöründe yıllar içinde edindiği tecrübesini aynı zamanda tasarımını ve uygulamasını yaptığı projelerle müşterilerine aktarmış ve günümüzde müşteri memnuniyeti ile öne çıkan bir şirket olmuştur.
MTY Dizayn bünyesinde alanında dünyanın ve Türkiye’nin saygın markalarına ait geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünlerin satışı sırasında doğru fiyat politikası uygulanmakta, tasarım ve uygulama aşamalarında kaliteden ödün verilmemektedir. Müşterilerimizin ve çözüm ortağı olduğumuz iç mimarlarımızın ve mimarlarımızın kalite ve güven ekseninde tercihlerini bizden yana kullandıklarını unutmadan, her geçen gün bu değerleri bir üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktayız.
MTY Dizayn 2020 yılında açılan İzmir Çeşme showroomu ile sahip olduğu imalat sektörü tecrübesini toptan ve perakende ürün temsilciliklerine aktarmaya başlamıştır. İç mimarlar ve mimarlar için kaliteli markaların sergilendiği Çeşme Showroom ile çeşitliliğe verdiği önemi göstermekte ve ilham veren bir ürün koleksiyonu ile iç mimar ve mimarlar için çözümler sunmaktadır.
Aynı amaçla yeniden tasarladığımız Ankara Siteler mağazamız da 2021 Ekim ayında hizmete girmiştir.

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

A small gallery

, ,
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor...

A nice entry

,
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu,…

Entry without preview image

,
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu,…

Entry with Post Format “Video”

,
http://vimeo.com/groups/stockfootage/videos/41629603 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus…